» » Син батька народів 1 сезон
Син батька народів 1 сезон
1 сезон
Рік:
2013 рік
Країна:
Росія, Україна, Білорусь
Час:
53 хв. (636 хв.)
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сергій Гінзбург, Сергій Щербин
В ролях:
Олександр Нікольський, Марія Жиганова, Євген Сангаджи, Гела Месхі, Христина Пакарінен, Ілля Єрмолов, Василь Прокоп'єв, Олексій Вертков, Артем Осипов, Анатолій Гущин
Формат:
mp4, 3gp

Син батька народів 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Син батька народів 1 сезон українською мовою

Історія про нелегку долю сина Великого Сталіна не залишить нікого байдужим. Всім людям цікаво дізнатися історію своєї країни, а особливо про долі великих людей. Василь Сталін жив своїм життям за життя батька, але його спокійне й розмірене життя кардинально змінилася після його смерті. Вождь народу прославився далеко за межами СРСР своїми вчинками. Дуже часто дітям доводиться відповідати за вчинки своїх батьків, це не правильно, але доля має іншу думку і діє так, як йому до вподоби.

Сталін зміг тримати в своїх руках величезну державу, він був сильним і владним людиною. Таких людей часто називають сталевими, яким нічого не страшно, і вони йдуть до своєї мети. Навіть той, хто був незадоволений такою владою, все одно поважали Вождя, тому що знали, що це може погано закінчиться для них. Ця людина змогла швидко і якісно навести порядок на такій величезній території, це говорить про його могутність і величезну силу волі. У серіалі показується, що таких людей як Сталін ніколи не було і ніколи не буде, тому що такі люди народжуються тільки лише одного разу. Серіал в основному розповідає історію про сина Сталіна, якому довелося дуже важко після смерті батька. Труднощі і неприємності ніби чекали героя на кожному кроці. Він зовсім не очікував, що таке впаде йому на голову, що навіть іноді у головного героя опускалися руки, але він повинен був бути сильним, щоб протистояти усім негараздам. Попри все, глядачам буде цікаво спостерігати за тим, як складалася доля у сина Великого Вождя Народів.

Фільми 2013 онлайн

Дивитися онлайн серіал Син батька народів 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*