» » Сімейні обставини 1 сезон
Сімейні обставини 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ольга Доброва-Куликова
В ролях:
Марія Порошина , Костянтин Лавроненко , Ганна Каменкова , Микита Юранов , Антоніна Дивина , Михайло Мартьянов , Артур Ваха , Юлія Такшина , Наталія Хорохоріна , Олена Папанова
Формат:
mp4, 3gp

Сімейні обставини 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Сімейні обставини 1 сезон українською мовою

Лариса Зимова – один з провідних адвокатів в юридичному бюро «Севастьянов і партнери». Шеф Марк Едуардович пильно стежить за успіхами своєї підлеглої, але його інтерес викликаний зовсім не потребами компанії, Лара – розумна, красива жінка. Після смерті чоловіка, на її плечі лягли матеріальні турботи про сина второкурснике, мамі, колишньої свекрухи, якій терміново потрібна дорога операція. Вона прагне допомогти всім і всіх розуміє, у брата Чи негаразди в сім'ї, у дочки Маші, виховує синочка Витюню, проблеми зі свекрухою, син вирішив одружитися, а мама випадково зустріла свою шкільну любов.

Лара спеціалізується на шлюборозлучних процесів, але успішно проведені справи деколи обертається неприємностями. Колишня дружина клієнта Зимовой, Маргарита Федорова організувала стеження, а її чоловік, як на зло, прийшов дякувати адвоката з букетом.
Несподіване знайомство з хірургом Юрієм допомагає вирішити проблему з лікуванням Ніни Миколаївни, останнім часом вона пересувалася на інвалідному візку, а Лара сприяє у вирішенні майнового конфлікту лікаря з колишньою дружиною. Поступово їх відносини перестають бути суто діловими.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Сімейні обставини 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*