Синя троянда 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
42 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Тимур Алпатов
В ролях:
Николай Фоменко, Полина Кутепова, Виктор Раков, Наталья Будущева, Екатерина Редникова, Вероника Вернадская, Владимир Верёвочкин, Дмитрий Блохин, Полина Филоненко, Василий Мичков
Формат:
mp4, 3gp

Синя троянда 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Синя троянда 1 сезон українською мовою

Відомий учений професор Короткевич святкує ювілей. Його кар'єра на зльоті, успішні дослідження, міжнародні семінари, висока зарплата, а ось в особистому житті все не так благополучно. Шлюб існує лише номінально, з Лізою вони давно далекі. Донька подружжя Ольга поступово спивається. У головного героя є таємниця, яку він всіляко приховує від рідних. Війна забрала в нього кохану, але потай від усіх він все ще розшукує Катю. Друг ювіляра Забєлін, є генералом КДБ, вмовляє його з'їздити в Крим, чоловікові здається, що йому вдалося вийти на слід зниклої коханої приятеля.

Несподівана зустріч перевернула все життя побіленого сивиною Короткевича. Він познайомився з 19-річною Татою, дуже схожою на Катю, і закохався, як хлопчисько. Дівчина не приймає залицяння шанувальника, у неї є наречений. Повернувся в Ленінград вчений живе у Забєліна і не хоче повертатися в сім'ю. Не в силах мовчати про свої почуття, Короткевич знову їде в Ялту і пропонує коханій руку і серце. Знехтуваний, він із серцевим нападом потрапив до лікарні. Старий Кгбіст Забєлін вирішує надати допомогу одному.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Синя троянда 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*