Ой, ма-моч-ки! 1 сезон
1 сезон
Рік:
2013 рік
Країна:
Росія, Білорусія
Час:
50 хв. (600 хв.)
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Іван Павлов
В ролях:
Віра Полякова, Олександр Макогон, Олександра Назарова, Ганна Казючиц, Ігор Сігов, Алеся Пухова, Валентина Гарцуева, Сергій Астахов, Борис Смолкін, Олександр Пашков
Формат:
mp4, 3gp

Ой, ма-моч-ки! 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Ой, ма-моч-ки! 1 сезон українською мовою

Вірі Михайлівні 35 а вона вже завідує пологовим відділенням у міській лікарні. У неї чудова робота – допомагати людям з'являтися на світ. І, хоча своїх дітей у лікаря немає, вона з радістю дає жінкам можливість пізнати радість материнства. У кожної з її пацієнток своя історія, іноді потрібна порада або просто добре слово, і поруч завжди виявляється доктор Стрельцова.

В одній палаті лежать примхлива Вероніка, якій все не так, і усміхнена перукарка Ганнуся, вагітність їй категорично протипоказана, у жінки в хребті металевий стрижень. Знає і самовіддану доктор Сосновський несподівано повернувся у відділення. Він давно і безнадійно закоханий у Наталю Сергіївну. У якийсь момент Саші все ж вдається викликати інтерес колеги.

Будні пологового відділення не бувають безхмарними. У лікарню одночасно з загрозою викидня потрапляють Ніна і Катя Елистратовы. Причиною стала непримиренна боротьба нової дружини та дочки за місце в серце Олексія Єлістратова. Незабаром повторно госпіталізують і головний біль лікаря Бобровського, пацієнтку з рідкісним прізвищем Іванова.

Фільми 2013 онлайн

Дивитися онлайн серіал Ой, ма-моч-ки! 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*