» » Саша + Даша + Глаша 1 сезон
Саша + Даша + Глаша 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ігор Ройзман
В ролях:
Катерина Вуличенко , Дмитро Калязин , Федір Бавтриков , Ганна Васильєва , Євгенія Дмитрієва , Олег Філіпчик , Юрій Ніфонтов , Ганна Алексахина , Дмитро Ратомський , Їла Санько
Формат:
mp4, 3gp

Саша + Даша + Глаша 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Саша + Даша + Глаша 1 сезон українською мовою

Даша працює головним редактором жіночого журналу. Дівчина обожнює свою роботу і знає про неї практично все, як підтримувати красу, заряджатися позитивом, що їсти і пити, щоб зберегти молодість, які вправи виконувати. Один із розділів видання присвячений життя багатих і знаменитих, з багатьма з них редактор знайома особисто. З тиражем і рейтингами у журналу все було в порядку, однак керівництво вирішило переорієнтувати видання на молодіжну аудиторію.

Даша поняття не має, чим можна зацікавити юне покоління. Щоб дізнатися більше про інтереси потенційної аудиторії, Дарина відправляється в молодіжний клуб. Там вона знайомиться з Сашею, який працює кухарем. Даша і Саша відразу сподобалися один одному. Спалахнули почуття викликали у дівчини небувалий прилив натхнення, з юнацьким запалом вона береться за справу, і керівництво стверджує її на нову посаду. Під впливом почуттів, що нахлинули дівчині вдалося налагодити відносини з молодшою сестричкою Глашею, з якої їм ніяк не вдавалося досягти взаєморозуміння. Незабаром з'ясовується, що Глаша знає кухаря Сашу і таємно закохана в нього ще зі школи. Що ж тепер робити? Поступитися дорогу сестричці або боротися за місце в серці коханого і назавжди втратити сестру?

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Саша + Даша + Глаша 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*