Безсоромні 1 сезон
1 сезон 24 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
46 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Антон Маслов , Артур Виденмеер
В ролях:
Олексій Шевченков , Поліна Ганшина , Вікторія Заболотна , Андрій Чадов , Петро Кислов , Андрій Лебедєв , Ельдар Калимулин , Дмитро Білоцерківський , Галина Петрова , Костянтин Давидов
Формат:
mp4, 3gp

Безсоромні 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Безсоромні 1 сезон українською мовою

Дія захоплюючого серіалу, що є адаптацією американської копії британського оригіналу, розгортаються в невеликому підмосковному містечку під назвою Щолково, який довгий час був закритим і відкрився лише на початку 90-х після закриття військового заводу. У центрі сюжету виявляється не дуже щасливе сімейство Груздєвих. Гоша Груздєв – ледачий і безвідповідальний батько-одинак, який виховує п'ятьох дітей і проживає разом зі своєю великою родиною старому будинку, який вже довгі роки не бачив хоч якогось ремонту. Гоша давно забив на власне життя та виховання своїх дітей, тому робота по господарству, а також турбота про молодших братів і сестер лягла на плечі старшої дочки.

Разом нашим героям доведеться пройти через безліч забавних і неймовірно веселих ситуацій, а також пережити чимало нелегких випробувань, щоб неодноразово довести, що немає в світі нічого важливішого, ніж сім'я.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Безсоромні 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*