Острів на ТНТ 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:24
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Артем Насибулін, Михайло Старчак, Олександр Наумов
В ролях:
Роман Хан, Анастасія Асєєва, Денис Косяков, Анфіса Вістінгаузен Анфіса Володимирівна, Євген Кулик, Ірина Вилкова, Кирило Мелехов, Олеся Жураковська, Григорій Калінін, Яніна Студіліна
Формат:
mp4, 3gp

Острів на ТНТ 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Острів на ТНТ 1 сезон українською мовою

Вісім чоловік - чотири хлопці і чотири дівчини - прибувають на безлюдний острів, для того щоб взяти участь в новому реаліті-шоу. За задумом творців, учасники повинні будуть протягом деякого часу жити на повністю безлюдному острові, намагаючись вижити в абсолютно диких умовах, а так само змагатися між собою за місце під сонцем. Під чуйним наглядом ведучого, наші герої повинні будуть виконувати різні завдання, тим самим заробляючи собі очки рейтингу серед телеглядачів і приносячи певну суму грошей в загальний для всіх банк, який по закінченню шоу дістанеться переможцю.

Безтурботно насолоджуючись ніжним сонячним теплом і ласкавим морем, учасники з нетерпінням чекають початку гри. Але перед самим початком зйомок ситуація приймає несподіваний поворот - корабель, на якому була знімальна група, майже налаштувати обладнання, несподівано вибухає. Учасники залишаються абсолютно одні без будь-якого зв'язку з цивілізацією, розуміючи, що найближчим часом їх точно ніхто шукати не буде. Опинившись у безвихідній ситуації, наші герої ще не здогадуються, що попереду їх чекають нелегкі, але від цього не менш смішні випробування. Дивіться тропічний комедійний серіал Острів на ТНТ.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Острів на ТНТ 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Острів на ТНТ 1 сезон
Острів на ТНТ 1 сезон
Острів на ТНТ 1 сезон
Острів на ТНТ 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*