Все ще буде 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
47 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Баршак
В ролях:
Людмила Полякова , Борис Георгієвський , Фатіма Горбенко , Анфіса Чорних , Олег Гаас , Павло Кузьмін , Андрій Поліщук , Богдан Байлук , Катерина Тишкевич , Вікторія Білан
Формат:
mp4, 3gp

Все ще буде 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Все ще буде 1 сезон українською мовою

На березі річки стоїть великий будинок, що належить Усисі, тещі Петра Гусарова. Після смерті дружини він оселився тут з чотирма дітьми. Роки йдуть, діти виросли, а у Петра так і залишилися нездійсненими дві мрії – своїми руками побудувати власний будинок і отримати посаду в порту, де він працює вантажником. Схоже, що мрії так і залишаться фантазіями, адже старший Гусаров – людина п'юща.

Всі турботи по господарству лягли на плечі старшої дочки Тані. В молодшу, Марину, закохався син власника того самого порту, та так, що зробив пропозицію, і вже призначена дата весілля. Петру завітала посаду, щоправда, не ахті, складської частини. Так що ж, Господь почув його молитви?
Настає день одруження, з'їжджаються гості, от тільки наречена втекла з-під вінця і поїхала в невідомому напрямку. Вибухнув страшний скандал, Петра звільнили з порту, він зовсім разобиделся на долю і став пити ще більше. Безробітний Гусаров мріє про те, щоб Усихин будинок дістався йому. До всіх неприємностей, приїхав брат його покійної дружини, і благає мати продати будинок і віддати гроші йому, щоб він зміг розплатитися з боргами.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Все ще буде 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*