» » Мій кращий ворог 1 сезон
Мій кращий ворог 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
50 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Ітигілов мл.
В ролях:
Марина Митрофанова , Валентин Томусяк , Анатолій Котенєв , Леонід Громов , Наталія Частка , Артем Позняк , Дем'ян Шиян , Інна Мірошниченко , Марія Тарасова , Валерія Гуляєва
Формат:
mp4, 3gp

Мій кращий ворог 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Мій кращий ворог 1 сезон українською мовою

Юрій Ігнатьєв і Ігор Бондарєв знайомі багато років. Вони не просто дружать сім'ями, але і спільно ведуть бізнес. Як і в будь-якій справі, без суперечок не обходиться.

Одного разу, зібравшись разом із сім'ями в честь дня народження Вірочки, подружжя Бондарєва, і неабияк випивши, компаньйони заводять ділову бесіду, яка різко переростає у сварку. Вся справа в тому, що напередодні великої угоди, яка обіцяла величезну прибуток, Бондарєв повідомляє своєму другові, що він хоче розділити спільне підприємство, тим самим забравши свою частку згідно з договором. Це призводить Ігнатьєва в лють, так як подібне сильно послабить компанію і не дозволить укласти такий вигідний контракт. Не в силах стримати емоції, він їде, забравши з собою сина. А через деякий час, увійшовши в кімнату чоловіка, Віра знаходить його без свідомості, лежить в калюжі власної крові.

Дивом вижив Бондарєв потрапляє в лікарню, а Ігнатьєв – в слідчий ізолятор. Ось тільки останній з усіх сил заперечує свою провину, стверджуючи, що його підставили.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Мій кращий ворог 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*