Павук 1 сезон
1 сезон 40 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Наталія Микрюкова, Костянтин Фролов, Михайло Жерневский
В ролях:
Валерій Панків , Нелла Стрекаловская , Олексій Вакулов , Володимир Колосов , Майя Вознесенська , Олександр Борисов , Валентина Ляпіна , Олександр Левін , Наталія Колоскова , Валентина Муравська
Формат:
mp4, 3gp

Павук 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Павук 1 сезон українською мовою

Детективний серіал, в якому злочини розкриваються не професійними сищиками, а геніальним хакером, які використовують незаконні методи розслідування – підслуховування і крадіжка персональних даних.

Ще рік тому Гліб Панків був людиною, одержимим улюбленою родиною і роботою. Пожежа, що сталася в його будинку, забрав життя близьких і сусідів. У живих дивом залишилася лише дівчинка Рита. Гліб не сумнівався, що це справа рук будівельної компанії, яка прагнула всіма способами заволодіти ділянкою землі під будинком. Представники забудовника звинувачення відкидають. Як не намагався Панків довести свою правоту і добитися справедливості, слідство не знайшло складу злочину. Тоді талановитий програміст Гліб Панків став хакером під ніком Павук.

У хлопця пошкоджені леген, тому він змушений жити у прозорому скляному боксі. Герой фільму створює свою команду, його помічники стали його очима, вухами й руками. Він знає, що більше половини всіх злочинів, скоєних на території країни, ніколи не будуть розкриті, він не може сидіти склавши руки і миритися з несправедливістю. Він шукає вбивць своєї сім'ї і, чим може, допомагає людям.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Павук 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*