Штрафник 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
52 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олег Фомін
В ролях:
Кирило Сафонов, Іева Андреевайте, Катерина Волкова, Максим Дрозд, Анастасія Німець, Костянтин Мілованов, Олег Фомін, Євген Мундум, Рустам Сагдуллаєв, Євген Куршінскій
Формат:
mp4, 3gp

Штрафник 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Штрафник 1 сезон українською мовою

Далекий 1946-ий рік. В окрузі промишляє банда небезпечних злочинців на чолі з Горілим. Люди в паніці, а влада не знає, як вийти на слід бандитів.

В цей час капітан Гнат Бєлов повертається поїздом додому з фронту. Тут він випадково натикається на приятеля дитинства на прізвисько Сич, який нині є членом бандформування того самого Горілого. У минулому Сич вже втягував Бєлова в сумнівну справу, після якого у нашого героя були неприємності з законом. І зараз він пропонує Гнатові взяти участь у прибутковому справі.

Бєлов відмовляється допомагати і намагається перешкодити колишньому дружку. Але в підсумку, Сичу і подільникам вдається здійснити пограбування, а нашого героя звинувачують у пособництві негідникам. І тепер, щоб відстояти свою честь, йому доведеться йти на угоду з правоохоронними органами, виставити себе бандитом і впровадитися в банду злочинців, щоб вивести міліцію на Горілого і всю його угруповання.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Штрафник 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*