» » Поліцейський з Рубльовки на ТНТ 1 сезон
Поліцейський з Рубльовки на ТНТ 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:48
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ілля Куликов
В ролях:
Олександр Петров, Софія Каштанова, Сергій Журавльов, Роман Попов, Сергій штатних, Анна Котова, Олександра Бортіч, Тетяна Бабенкова, Ростислав Гулбіс, Сергій Бурунов
Формат:
mp4, 3gp

Поліцейський з Рубльовки на ТНТ 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Поліцейський з Рубльовки на ТНТ 1 сезон українською мовою

Молодий чоловік на ім'я Григорій Ізмайлов вибирає для себе кар'єру поліцейського. Гріші випадає нести службу по забезпеченню законності і правопорядку на Рубльовці, де проживають найбільш забезпечені громадяни Росії. Ізмайлову прекрасно відомо про те, що олігархи аж ніяк не бездоганні, Григорій нерідко розслідує саме ті справи, в яких замішані жителі охороняється їм селища. Ізмайлов не вважає за необхідне повністю слідувати наявної у нього посадової інструкції, він нерідко без коливань перевищує дані йому повноваження. Григорій має привабливу зовнішність, він харизматичний, привабливий, упевнений в собі, йому не потрібно докладати зусиль для того, щоб справляти враження на представниць протилежної статі. У хлопця регулярно змінюються подруги, але він поки що далекий від того, щоб обрати когось із них постійною супутницею життя.

У Гріші є також молодша сестра, дівчина зазвичай поводиться далеко не найкращим чином, тому час від часу потрапляє в неприємності, брату нерідко доводиться вирішувати її проблеми. Але Гріша любить свою сестру-хуліганку і знає, що це просто у неї вік такий. Ізмайлову притаманне дуже специфічне почуття гумору, він періодично влаштовує досить непривабливі розіграші своєму безпосередньому керівнику. Але при цьому його начальник Яковлєв не змінює своє ставлення до підлеглого і також дає йому розслідувати справи, в яких головними фігурантами є багатії з Рубльовки. Тридцятирічний Григорій вважає, що змінити світ неможливо і на життя слід дивитися реально, не чекаючи занадто багато чого. Комедійний кіносеріал на ТНТ всі серії можна переглянути на нашому сайті.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Поліцейський з Рубльовки на ТНТ 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало

Поліцейський з Рубльовки на ТНТ 1 сезон. Ви зупинились на 1 серії

В озвучуванні:
 • Невідомо
 • Серія 1
 • Серія 2
 • Серія 3
 • Серія 4
 • Серія 5
 • Серія 6
 • Серія 7
 • Серія 8
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Поліцейський з Рубльовки на ТНТ 1 сезон
Поліцейський з Рубльовки на ТНТ 1 сезон
Поліцейський з Рубльовки на ТНТ 1 сезон
Поліцейський з Рубльовки на ТНТ 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*