» » Виховання і вигул собак і чоловіків 1 сезон
Виховання і вигул собак і чоловіків 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Час:
90 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Грабар
В ролях:
Дана Абизова , Ілля Алексєєв , Олександр Наумов , Антоніна Макарчук , Олексій Смолка , Михайло Поліцеймако , Євгенія Нохріна , Ніна Ніжерадзе , Лев Сомов , Любов Тимошевська
Формат:
mp4, 3gp

Виховання і вигул собак і чоловіків 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Виховання і вигул собак і чоловіків 1 сезон українською мовою

У Соні Котової золоті руки, вона талановитий ветеринар, вміє повертати життя в тіла тварин. Сьогодні вона на своєму зеленому фургончику втекла від патруля ДПС, щоб встигнути прооперувати собаку. Ледь втомлена після складної операції дівчина, присіла перепочити, як тут же отримала наганяй від директора ветклініки «Друг людини», і була звільнена. Сонечка змушена заробляти на життя, вигулюючи чужих тварин, і весь свій час присвячує притулку для бездомних собак.

Артем Авдєєв – відомий спортсмен. Хлопець проходить відновлювальний період після отриманої в бійці травми, і намагається знову влитися в склад команди. У тренера іншу думку, йому не потрібні такі баламути, у Артема 10 зайвих кілограмів і недолікована травма, про здачу якихось нормативів може йти мова? Юля, багато років чекає від коханого пропозиції руки, таємно рада, що Авдєєва не беруть в команду, нарешті, у нього знайдеться час на одруження. Щоб дівчина навчалася про когось піклуватися, Артем дарує їй цуценя. Юля не оцінила подарунка, та пішла жити до себе. Тепер у головного героя є собака, але немає коханої.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Виховання і вигул собак і чоловіків 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало

Воспитание и выгул собак и мужчин

 • Серія 1
 • Серія 2
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*