» » Напарниці 1 сезон
Напарниці 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
~00:48
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Гузель Кірєєва
В ролях:
Марія Рассказова, Данило Бєлих, Галина Польських, Катерина Кузнєцова, Олександр Константинов, Мар'яна Співак, Андрій Ільїн, Анна Якуніна, Максим Аверін, Борис Щербаков

Напарниці 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Напарниці 1 сезон українською мовою

Двоє дружних подруг навчаються у вищій школі МВС і закінчують одночасно навчання, отримавши гарні навички для оперативника. У житті двох дівчат був чоловік, обидві подруги живили до чоловіка любовне почуття, але не намагалися стати суперницями, оскільки вважали, що чоловік повинен вибрати самостійно для себе супутницю життя, без нав'язливих схиляння з боку. Одного разу загальний товариш напарниць гине в очевидному обставину, але хто винен у загибелі коханого, для дівчат залишається загадкою. Відчуваючи не нескінченна горе, дівчата після похорону улюбленого розходяться по різних сторонах з гірким осадом в серце.

Через деякий термін колишніх подружок доля знову зводить разом. За розпорядженням головного начальника поліції, дівчата потрапляють в один забійний поліцейський відділ, де їм належить спільно працювати. Дізнавшись таку новину, напарниць наздогнав тривожний душевний переполох. Але незабаром подруги розуміють, що в долю нічого не робиться даремно. Виходячи з цього факту, співробітниці починають вести власне розслідування про загиблого улюбленому і знаходять несподівані докази.

Дивитися онлайн серіал Напарниці 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*