» » Королева Марго 1 сезон
Королева Марго 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Час:
90 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сергій Краснов , Ганна Єрофєєва
В ролях:
Євгенія Лоза , Олексій Зубков , Кирило Кяро , Марія Куликова , Софі Шуткина , Тамара Сьоміна , Марія Сітко , Марія Пирогова , Дмитро Соломыкин , Анна Попова
Формат:
mp4, 3gp

Королева Марго 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Королева Марго 1 сезон українською мовою

Бувають смуги в житті, які, крім як чорними, і не назвеш. Однак ці важкі моменти лише роблять людину сильнішою, і доля підносить їх з тим, щоб він вийшов на новий рівень і, бути може, навіть відшукав своє щастя.

В епіцентрі подій міні-серіалу виявилася головна героїня на ім'я Маргарита Мартинова – звичайна жінка, яка працює перукарем. У неї є наречений, Денис, з яким вони от-от мали побратися. Проте все перевертається вверх дном, коли за день до весілля хлопець кидає свою наречену. Ось це поворот! Марго зовсім не очікувала такого розвитку подій. Вона намагається оговтатися від такого сильного удару в спину і знаходить в собі сили вийти на роботу. Але і тут не все ідеально – зміни звідусіль переслідують ошарашенную жінку. З'ясовується, що салон останнім часом приносить одні збитки, і керівництво терміново вирішило прийняти відповідні заходи. Відтепер керуючим буде колишній виконроб – Анатолій Родіонов. Він тут же береться рвати і метати, встановлює загальний контроль, урізає бюджет і витрати, а також вводить систему штрафів. Щоб влаштувати зразково-показове покарання, він звільняє Риту за запізнення Цього вона стерпіти вже не може. Так починається масивне протистояння між Марго та Анатолієм.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Королева Марго 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*