» » Любити і вірити 1 сезон
Любити і вірити 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Валерій Ібрагімов
В ролях:
Глафіра Тарханова , Олексій Зубков , Марія Климова , Євген Лебедин , Олексій Тритенко , Олена Колесніченко , Денис Гранчак , Катерина Зінгер , Ніна Касторф
Формат:
mp4, 3gp

Любити і вірити 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Любити і вірити 1 сезон українською мовою

В епіцентрі подій телефільму виявилася світла, добра жінка на ім'я Світлана. Вона – дитячий хірург, що любить свою роботу і мріє про власну дитину. Однак, на її превеликий жаль, вона не може мати дітей в силу особливостей організму. Одного разу до неї приходить жінка зі своїм молодим сином Костянтином. Цей хлопчик просто неймовірно схожий на чоловіка героїні на ім'я Ілля. Жінці не дає спокою ця схожість, і вона проводить генетичну експертизу, результати якої її шокують. Виявляється, її коханий чоловік – біологічний батько хлопчини!

Жінка не може це винести і розлучається з чоловіком, хоча той і клянеться в тому, що вийшло непорозуміння, і він не може бути батьком незнайомого хлопчаки. Незабаром мама Костика гине, і Ілля усиновляє хлопця. Хлопчина захворює, недуга вкрай серйозний, і чоловікові потрібна допомога в лікуванні і догляді за дитиною. Природно, він звертається до колишньої дружини, яка не може відмовити, будучи лікарем. В цей зворушливий момент Світла ухвалює важливе рішення: почати власне розслідування відносно Кістки і батьківства її колишнього чоловіка. Висновки, до яких вона згодом приходить, просто шокують жінку. Життя – досить дивна і заплутана річ, як виявилося.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Любити і вірити 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*