» » Фамільні цінності 1 сезон
Фамільні цінності 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Тетяна Ивашкина , Володимир Янковський , Олександр Шик
В ролях:
Ганна Пєскова , Віктор Добронравов , Ольга Науменко , Дмитро Орлов , Ксенія Ентеліс , Всеволод Болдін , Світлана Кожем'якіна , Олена Нестерова , Петар Зекавица , Катерина Дмитрієва
Формат:
mp4, 3gp

Фамільні цінності 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Фамільні цінності 1 сезон українською мовою

Спільні обіди в родині радянської балерини Анни Гореевой були традицією. Успішна кар'єра не завадила артистці стати матір'ю трьох дітей – Ольги, Тетяни й Ігоря, і тепер по вихідних вони і їхні половинки їдуть в батьківський будинок обговорювати новини, смачно поїсти і просто побачитися.

Таня пішла по стопах матері, скоро у неї прем'єра, і вона з радістю буде бачити в залі всіх. Шлях до слави довгий і тернистий, а світ балету жорстокий і нещадний, скловатою або шпилькою в пуантах нікого не здивуєш, а якщо ще і партнер виявився мерзотником, пиши пропало. Тетяні, що отримала травму під час репетиції, потрібна операція. Вердикт лікарів невтішний, вона не зможе продовжити кар'єру. За час її відсутності у театрі, цивільний чоловік віддає всі партії конкурентці Полякової. Але дівчина зайняла її місце не тільки в театрі, але і вдома, вона тепер живе у Вологдина.

У сім'ях інших Гореевых теж усе непросто. Ігор не представляє життя без коханок. Дружина Зіна не залишається в боргу.
Чоловік Ольги остаточно заплутався у фінансових проблемах і просить її вмовити матір продати дуже дороге кольє – сімейну реліквію. Ігорю теж це було б на руку. Але більше всіх потребує грошей Тетяна, у неї забрали квартиру із-за несплати кредиту. Під час святкування дня народження Анни на мить гасне світло, і прикраса зникає.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Фамільні цінності 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*