» » Демон революції 1 сезон
Демон революції 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
50 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Володимир Хотиненко
В ролях:
Євген Миронов , Федір Бондарчук , Дарина Екамасова , Вікторія Ісакова , Пауліна Андрєєва , Максим Матвєєв , Олександр Балуєв , Філіп Рейнхардт , Дмитро Лисенков , Олексій Миронов
Формат:
mp4, 3gp

Демон революції 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Демон революції 1 сезон українською мовою

Незвичайна інтерпретація подій, що передували жовтня 1917 року. Розпал Першої світової війни. Політемігрант і аферист Олександр Парвус веде консультації з представниками уряду Німеччини про реалізацію свого задуму. Щоб нейтралізувати Росію у військових діях, треба організувати революцію. Ідея сподобалася панові фон Ягову і той домігся виділення Парвусу величезної суми з німецького бюджету. Кожен крок Олександра перебуває під наглядом російського таємного агента, щоб виключити несподіванки, з них з'явились німці. Парвус вирішує, кого ж поставити біля керма майбутніх подій? Вибір падає на Леніна. Ульянова зацікавила пропозиція, але він намагається не подавати вигляду. Між тим підготовка до перевороту починається.

Коханка вождя Інеса Арманд незадоволена своєю роллю соратниці. Жінка має намір виїхати з Швейцарії на батьківщину, до Франції, і запрошує його поїхати разом. Однак, Володимир Ілліч не вирішується виставити напоказ своє особисте життя. Мезенцев, приставлений стежити за Парвусом, знаходить підтвердження його любовної зв'язку з Софією Руднєвої. Колись між ними був бурхливий роман, що закінчився загибеллю сім'ї Олексія.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Демон революції 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*