Непокірна 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
50 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Станіслав Титаренко
В ролях:
Соня Метелиця , Олександр Пашков , Євген Ткачук , Петро Касатьев , Олексій Шаблюк , Ілля Матюшин , Олексій Кірсанов , Артем Ципін , Наталія Александрова , Олександр Большаков
Формат:
mp4, 3gp

Непокірна 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Непокірна 1 сезон українською мовою

16-річна Соня Литвинова чиста, наївна дівчинка. Її батько, директор фабрики, відмовився виплачувати бандитам підвищену ставку за кришування бізнесу. Незабаром на дачі було знайдено його тіло. Сім'я виявляється на межі виживання. Мати спивається, а брат продає музичні диски, за що його затримує міліція. Зустрічаючи Ігоря біля воріт КПЗ, Сонечка знайомиться з Сергієм.

Героїня не зарахована в місцевий театральний вуз, і Сергій пропонує поїхати в Москву, спробувати свої сили там. У столичному навчальному закладі дівчина проходить у другий тур. Приймальна комісія не оцінила талантів Соні, і вона подає документи в медучилищі, після якого їде на роботу в ташкентський госпіталь. Мимоволі вона виявляється втягнутою в злочинну схему. Супроводжуючи вантаж 200 група потрапляє в аварію. Труну від удару розкривається, у ньому виявляється не тіло вбитого, а велика партія наркотиків.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Непокірна 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*