Лінія світла 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
50 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сергій Крутін
В ролях:
Рина Гришина , Олександр Яцко , Римма Зюбіна , Надія Маркіна , Сергій Дерев'янко , Анастасія Паніна , Юлія Галкіна , Марія Баєва , Марк Дробот , Віталіна Біблів
Формат:
mp4, 3gp

Лінія світла 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Лінія світла 1 сезон українською мовою

У нашому світі існує безліч тоталітарних, деструктивних сект, які дивовижним чином заманюють до себе адептів і ламають їм життя. Людям, які змогли вибратися з цього безумства, досить важко потім соціалізуватися і повернутися до нормального життя. В епіцентрі подій кіносеріалу виявилася головна героїня по імені Варя. Дівчині вісімнадцять років, однак її будні далеко не так радісно, як повсякденне життя однолітків – дівчинка разом зі своїми батьками веде замкнутий спосіб життя, будучи членом релігійної секти.

З самого дитинства бідолаху вчили багато трудитися, вірувати і постійно молитися, а також у всьому підкорятися главі культу, якого називають Найсвітлішим. Цей чоловік вирішив, що Варвара обов'язково повинна стати його четвертою дружиною! Само собою, їй не до душі такий розвиток подій. Всупереч актам насильства і цькування з боку інших женушек, вона все одно пручається, володіючи сильною волею. Одного разу Варі вдається покинути межі страшної громади і втекти у велике місто. Тут вона хоче звернутися за допомогою, щоб поквитатися з негідником, але складність ситуації полягає в тому, що вона абсолютно не готова жити в зовнішньому світі, бо поняття не має про те, як все влаштовано.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Лінія світла 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*