» » Ніч після випускного 1 сезон
Ніч після випускного 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Час:
90 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Борис Рабей , Вадим Нетецкий
В ролях:
Ольга Калашникова , Іван Жидков , Світлана Колпакова , Владислав Погиба , Юрій Сазонов , Олександр Нікольський , Денис Парамонов , Євгенія Соляних , Юлія Серину , Марина Кондратьєва
Формат:
mp4, 3gp

Ніч після випускного 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Ніч після випускного 1 сезон українською мовою

У невеликому містечку російської глибинки життя тече неспішно. Надя працює на бензоколонці й по кілька десятків разів на день отримує запрошення від водіїв прогулятися ввечері. Героїні трохи за 30 вона мила й привітна, але всіх кавалерів чекає відмова. З тих пір, як овдовіла, жінка виховує своїх двійнят Соню і Тему одна, і вже не чекає від життя сюрпризів.

Михайло не був схожий ні на одного з шанувальників Наді, їх знайомство почалося з непорозуміння, але миттєво спалахнула взаємна симпатія не дозволила просто так розлучитися. Михайло оселився в будинку Надії, домогтися взаєморозуміння з без п'яти хвилин випускниками школи було нелегко, але чоловікові все ж вдалося розтопити лід. Кумасі пліткують, ніж звичайна з вигляду Надя зуміла зачарувати такого красеня, та ще на 10 років молодше?

У ніч після випускного знайдена вбитою перша красуня школи Лера. Слідство вивчає докази. Надії щось підказує, що це міг бути її син, Артем, але забирають Михайла, до його появи в селищі нічого подібного не відбувалося. Однокласниця вбитої розповідає, що Лера полягала у зв'язку з фізруком і в ніч випускного повідомила йому про свою вагітність. Так хто ж виявиться вбивцею?

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Ніч після випускного 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*