Свої 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Михайло Колпахчиев
В ролях:
Антон Васильєв , Поліна Товстун , Інна Степанова , Ірина Горячева , Ганна Лапіна , Олег Жилін , Ярослав Воронцов , Степан Бекетов , Ігор Угаров , Ігор Лепихин
Формат:
mp4, 3gp

Свої 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Свої 1 сезон українською мовою

Свої – це не близькі друзі або люди, об'єднані кровними узами. СВОЇ – команда кращих професіоналів у різних галузях криміналістики, психології, ІТ-технологій і навіть езотерики. Група Родимова, спираючись на власний досвід, ефективно використовує в роботі сучасні досягнення науки, саму передову техніку. Вони зібралися, щоб разом вирішувати завдання, які не під силу іншим детективам.

Команду експертів викликали в заміський готель, де святкували весілля. Молоді – Марина і Василь вирушили переодягатися перед весільним танцем, а незабаром були знайдені мертвими. Перегляд записів з камер відеоспостереження показав незнайомого хлопця у формі десантника, який затіяв сварку. Згодом з'ясувалося, це був дурний розіграш. Марина цієї людини вперше бачила. Експерти вважають, молодята були отруєні, але ким і з якою метою?

Хірург Сергєєва не прийшла в лікарню в день операції, колеги третій день не можуть додзвонитися. Запрошений екстрасенс каже, жінка у великій біді, а все, що сказав її чоловік – брехня. Наталія останнім часом, щоб якомога рідше зустрічатися з чоловіком ночувала на недобудованій дачі. Що ж стало причиною розладу, і де шукати Наталію? На роботі увагу криміналістів приваблює дивну поведінку її колеги Синіцина.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Свої 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*