» » Голос країни 6 сезон 10 випуск
Голос країни 6 сезон 10 випуск
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~01:45
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Наталія Лисенкова
В ролях:
Іван Дорн, Тіна Кароль, Святослав Вакарчук, Олексій Потапенко
Формат:
mp4, 3gp

Голос країни 6 сезон 10 випуск дивитися онлайн безплатно

Опис шоу Голос країни 6 сезон 10 випуск українською мовою

Україна багата своїми талантами, в тому числі і вокальними. І прямим тому підтвердженням служить відомий музичний конкурс Голос країни 2016 онлайн. Двері цього шоу відкриті для всіх, тут немає жодних попередніх відборів, адже найголовніше - голос. Більш того, прослуховування всіх конкурсантів зоряної четвіркою журі є сліпими. Судді слухають лише голос, не бачачи самого виконавця. І якщо їм подобається цей голос, вони відбирають людини в свою команду.

Це найбільш справедливий відбір, що не залежить від зовнішніх даних вокаліста, його вміння триматися на сцені та інших атрибутів артиста. Все це оцінюється вже потім, а при необхідності коригується зоряними наставниками, професійними хореографами, гримерами і вчителями по вокалу. До слова, за роки існування шоу в кріслах зіркових тренерів побувало більше десятка зірок вітчизняного шоу-бізнесу.

Настільки демократичний відбір учасників робить проект Голос країни 6 сезон дійсно народним шоу, яке відкриває країні і всьому світу нові таланти. Не всім з учасників вдасться дійти до фіналу, адже жорсткий відбір відсіває слабших. Але ті, кому вдасться дійти до кінця, довівши суддям, глядачам і новим шанувальникам свій талант, зможуть зайняти гідне місце на великій сцені, приєднавшись до плеяди відомих виконавців.

Дивитися онлайн Голос країни 6 сезон 10 випуск 1.05.2016

  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*