X-Фактор (Україна) 4 сезон
4 сезон
Рік:
2013 рік
Країна:
Час:
02:00-04:00
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
СТБ
Формат:
mp4, 3gp

X-Фактор (Україна) 4 сезон дивитися онлайн безплатно

Опис шоу X-Фактор (Україна) 4 сезон українською мовою

Головне пісенне шоу України X Фактор 4 сезон стартує на телеканалі СТБ вже на початку вересня 2013! X-фактор 4 сезон - це не просто пісенне змагання. Це грандіозна подія, де ретельно шукають людей, не просто вміють співати, а тих, у кого є іскра, є саме той фактор X, який робить звичайну людину зіркою! Влітку були проведені кастинги за традиційними великими містами країни, де четвірка журі з честю відібрала кращих і розкритикувала виконавців, ще не доросли до рівня Х-фактор 4. В процесі прослуховувань Ігор Кондратюк, Серьога, Ірина Дубцова і чудовий Сергій Сосєдов прислухалися до кожного, намагаючись побачити в стилі і почути в голосі виконавця щось особливе і незабутнє.
Нагадаємо, що Ікс фактор 4 сезон - це музичний проект світового масштабу. Адаптації цього шоу створювалися десятками країн по всій Землі.

За регламентом конкурсу, спершу проходять прослуховування і відбори виконавців по країні, після чого сотня найкращих відправляються в "Тренувальний табір", де учасників день у день жорстко випробовують на міцність - перевіряючи їх таланти всілякими музичними завданнями і естафетами. Ті, хто пройшов табір - потрапляють в прямі ефіри, де вже з 12-тки найсильніших співаків сезону глядачі виберуть найсильнішого виконавця шоу!

Дивитися онлайн X-Фактор (Україна) 4 сезон всі випуски підряд

  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*