» » Заборонене кохання 1 сезон
Заборонене кохання 1 сезон
1 сезон
Рік:
2008 рік
Країна:
Туреччина
Час:
45 хв.
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Хілаль Сара, Месуді Ерарслан
В ролях:
Рана Джаббар, Зеррін Текіндор, Ківанч Татлітуг, Батуха Караджакая, Нур Феттахоглу, Ількер Кизмаз, Сельчук Ёнтем, Небахат Чехре, Баран Акбулут, Берен Саат
Формат:
mp4, 3gp

Заборонене кохання 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Заборонене кохання 1 сезон українською мовою

Драматичний турецька серіал «Заборонене кохання» (2008-2011), розгортає відразу кілька сюжетних ліній, про трьох багатих родинах. Основний сюжет показує складні взаємини юної Ніхаль Зійагіль і її тата Аднана. Після смерті мами дівчина стала єдиною жінкою в житті батька. У неї прекрасний характер і дбайливе серце. Ніхаль піклується про молодшого брата, просить кузена Бехлюля в Парижі знайти батька економки мадмуазель Деніз де Куртон. Та й Бехлюлю частенько допомагає грошима, коли цей життєрадісний балагур і гульвіса перевищує ліміт картки.

Ніхат Онал закоханий в свою вагітну дівчину Пейкер Йореоглу, але на порозі весілля батько вимагає, щоб наречена підписала шлюбний контракт. Пейкер готова вже його підписати, коли втручається її мама Фірдевс Йореоглу. Після смерті пана Меліхов сім'я переживає фінансові труднощі, і мати нареченої вимагає від нареченого чек на кругленьку суму.

Аднан Зійагіль впливовий власник кількох фабрик, одинадцять років тому поховав дружину. З тих пір присвятив себе сім'ї, і різьбі по дереву. Але одного разу він звертає увагу на Біхтер. Вони стикаються на кладовищі, куди дівчина приходить до нього помер батько. Між дорослим чоловіком і юної Біхтер з'являється симпатія. Однак її мати Фірдевс, теж поклала око на багатого вдівця.

Дивитися онлайн серіал Заборонене кохання 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало

Запретная любовь

Заборонене кохання 1 сезон
Заборонене кохання 1 сезон
Заборонене кохання 1 сезон
Заборонене кохання 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*