» » Величне століття: Роксолана 1 сезон
Величне століття: Роксолана 1 сезон
1 сезон
Рік:
2011 рік
Країна:
Туреччина
Час:
100 хв. / 01:40
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Дурул Тайлан, Ягмур Тайлан
В ролях:
Мерьем Узерли, Халит Эргенч, Энгин Озтюрк, Серкан Алтунорак, Селен Озтурк, Эзги Еюбоглу, Арас Булут Ійнемлі, Тунсел Куртіз, Толга Сариташ, Бурдж Озберк
Формат:
mp4, 3gp

Величне століття: Роксолана 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Величне століття: Роксолана 1 сезон українською мовою

Або ти, або тебе - такий суворий закон гарем, де кожна наложниця норовить вибитися в султаншу. Юну Хюррем насильно привезли в розкішний палац Султана Сулеймана, як рідкісну дивину на території сходу. Історичний серіал «Величне століття Роксолана» заснований на достовірних фактах турецької «казки». Красуня Олександра полонила своїм розумом і чарівністю великого Сулеймана. Вона зрозуміла, що, якщо хоче жити, повинна забути про гордість і справедливості. Цих якостей в хитрому суспільстві незаконних дружин султана давно вже немає.

Навколо панує атмосфера лицемірства і брехні, де улюблениці правителя посміхаються в обличчя, наповнюючи за спиною її келих отрутою. Жорстокий, нещадний світ. Але Хюррем зуміла вистояти. Вона поклялася завоювати серце султана, довівши іншим, на що здатна, якщо її розізлити. Дівчина ще не знала, що запланована помста тим, хто знущався над нею і намагався вбити, перетворитися в щиру любов до доброго і м'якому Сулейману. Тепер вона боїться втратити придбані взаємні почуття. Доглянуті наложниці в дорогих розкішних нарядах і з слухняними манерами готові прийти до владики в покої, коли він того захоче. Чи зуміє Хюррем здолати потужну низку атак з боку інших дружин? Для цього їй потрібно вийти за султана заміж офіційно.

Дивитися онлайн серіал Величне століття: Роксолана 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало

Великолепный век

Величне століття: Роксолана 1 сезон
Величне століття: Роксолана 1 сезон
Величне століття: Роксолана 1 сезон
Величне століття: Роксолана 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*