Уламки щастя 1 сезон
1 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Туреччина
Час:
120 хв. / 02:00
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Джевдет Мерджан
В ролях:
Еркан Петеккая, Гюнес Емір, Бурак Тазкопаран, Лейла Танлар, Джемаль Хюнал, Ебру Озкан, Нургюль Ешілчай, Нюрсель Кьосе, Аліна Боз, Толга Текін
Формат:
mp4, 3gp

Уламки щастя 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Уламки щастя 1 сезон українською мовою

Дівчина з бідного кварталу, якій ось-ось народжувати відправляється на ринок за продуктами. Повертаючись додому, Гюльсерен на вулиці потрапляє під машину. Винуватці підбирають постраждалу, щоб відвезти в лікарню, але дівчина починає народжувати, і постраждалу везуть в найближчий пологовий будинок. Господар машини, переживаючи за дружину, яка не має прав, бере на себе оплату витрат за послуги пологового відділення в дорогій приватній клініці. За дві хвилини до їхнього приїзду, в той же пологовий будинок привозять Діляру. Дві дівчини народжують в унісон.

За збігом обставин прізвище обох породіль відрізняються однією літерою. У одній прізвище Гюрпінар в інший Гюльпінар. В результаті медсестри переплутали немовлят. Серіал «Вщент» (2014 року), розповість про батька двох дітей Джихані процвітаючому бізнесмена, власника дорогих ресторанів, однак, нещасливим у шлюбі. І, молодий бідній жінці Гюльсерен, якаа не покладає рук з світанку до пізньої ночі щоб хоч якимось чином прогодувати себе і дитину дочку. Її життя також ускладнюють зла зовиця, і її дочка амбітна і гордовита Хазал. Пізніше помилка недбайливих медсестер розкриється і діти потраплять до справжніх батьків, але сам випадок познайомить головних героїв для того, щоб історія, звиваючись немов гірська річка, продовжила свою розповідь про двох закоханих.

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Уламки щастя 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало

Вдребезги

Уламки щастя 1 сезон
Уламки щастя 1 сезон
Уламки щастя 1 сезон
Уламки щастя 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*