» » Уламки щастя 1 сезон
Уламки щастя 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Туреччина
Час:
120 хв. / 02:00
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Джевдет Мерджан
В ролях:
Еркан Петеккая, Гюнес Емір, Бурак Тазкопаран, Лейла Танлар, Джемаль Хюнал, Ебру Озкан, Нургюль Ешілчай, Нюрсель Кьосе, Аліна Боз, Толга Текін

Уламки щастя 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Уламки щастя 1 сезон українською мовою

Дівчина з бідного кварталу, якій ось-ось народжувати відправляється на ринок за продуктами. Повертаючись додому, Гюльсерен на вулиці потрапляє під машину. Винуватці підбирають постраждалу, щоб відвезти в лікарню, але дівчина починає народжувати, і постраждалу везуть в найближчий пологовий будинок. Господар машини, переживаючи за дружину, яка не має прав, бере на себе оплату витрат за послуги пологового відділення в дорогій приватній клініці. За дві хвилини до їхнього приїзду, в той же пологовий будинок привозять Діляру. Дві дівчини народжують в унісон.

За збігом обставин прізвище обох породіль відрізняються однією літерою. У одній прізвище Гюрпінар в інший Гюльпінар. В результаті медсестри переплутали немовлят. Серіал «Вщент» (2014 року), розповість про батька двох дітей Джихані процвітаючому бізнесмена, власника дорогих ресторанів, однак, нещасливим у шлюбі. І, молодий бідній жінці Гюльсерен, якаа не покладає рук з світанку до пізньої ночі щоб хоч якимось чином прогодувати себе і дитину дочку. Її життя також ускладнюють зла зовиця, і її дочка амбітна і гордовита Хазал. Пізніше помилка недбайливих медсестер розкриється і діти потраплять до справжніх батьків, але сам випадок познайомить головних героїв для того, щоб історія, звиваючись немов гірська річка, продовжила свою розповідь про двох закоханих.

Дивитися онлайн серіал Уламки щастя 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер

Вдребезги

Уламки щастя 1 сезон
Уламки щастя 1 сезон
Уламки щастя 1 сезон
Уламки щастя 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*