Кесем Султан 2 сезон
2 сезон 30 серія
Рік:
2015 рік
Країна:
Туреччина
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Зейнеп Гюнай
В ролях:
Алікан Юджесой, Мете Хорозоглу, Берен Саат, Асліхан Гюрбюз, Тюлин Озен, Анастасія Цілімпоу, Хюлья Авшар, Селчук Демір, Йільдіз Чагрів Аксой
Формат:
mp4, 3gp

Кесем Султан 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Кесем Султан 2 сезон українською мовою

Несподівана доля спіткала грецьку дівчину Анастасію. Дочка торговця, яка готується стати принцесою острова, стає великою султаншею матір'ю. Про її сходженні і розповідає історичний серіал Кесем Султан 2016 2 сезон. Одного разу повезена насильно з будинку дівчина, перетинає землі Османської імперії. Дорога в Істамбул небезпечна навіть в супроводі загону найманців. Дівчина не знає, куди і навіщо її везуть. У таверні почувши, про заборону говорити, що її пленітелен з палацу, вона видає їх таємницю. Правда, сама при цьому ледь залишається живий, завдяки підоспілому молодому яничарові Олександру. Лише прибувши до палацу, вона дізнається про приготованої їй долю.

Помер султан Мехмед III, подейкують не своєю смертю. На трон вступає молодий правитель Ахмед I. Юнак молодий настільки, що ще не пройшов обряд обрізання. Багато вельможі сумніваються в його обов'язком правлінні. Насамперед новий правитель згідно з древнім законом повинен убити братів. Юнак в день церемонії офіційно помилував Шехзаде Мустафу, чим викликав радість одних вельмож, і обурення порушенням традицій, інших. Сестра не вірить, що Ахмед I зуміє стримати слово. Адже його мати Хандан вважає, що Мустафа повинен померти. Тим часом Анастасія потрапляє в султанський палац.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Кесем Султан 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Кесем Султан 2 сезон
Кесем Султан 2 сезон
Кесем Султан 2 сезон
Кесем Султан 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*