» » Гірке кохання 1 сезон
Гірке кохання 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Туреччина
Час:
120 хв. / 02:00
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Тосун Чагатай
В ролях:
Сєчкін Оздемір, Сезгі Сена Акай, Селін Секерджі, Альпера Дуймаз, Хюсейн Авні Данйал, Меріман Угур, Еркан Джан, Назан дипер, Мутлу Гюней, тюрків Туран, Чагла Озавджи, Толга Менді, Умур Йігіт Ванлі, Ишик Шефі, Серкан Йилмаз, Сет Амірі , Редж
Формат:
mp4, 3gp

Гірке кохання 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Гірке кохання 1 сезон українською мовою

Нерідко навіть найміцніші стосунки проходять випробування на міцність, а далі все залежить від закоханих: чи зможуть вони протистояти своїм проблемам або ж покірно розірвуть і знищать все, що їх пов'язувало в хвилини радості і щастя.

Мелек і Булут відчули на собі всю силу любові з першого погляду. Вони пішли наперекір друзьм і рідним, щоб стати справжньою парою. Для них немає більшого щастя, ніж проводити час разом. Булут і Мелек щиро і ніжно люблять одне одного. Але незабаром їх чекають важкі випробування. Суді, дівчина, пристрасно закохана в Мелека не хоче нікому віддавати свого коханого. Вона готова піти на все, щоб розлучити щасливу пару. Вона плете підступи і інтриги навколо закоханих, щоб зруйнувати їхні стосунки. Чи впорається Булут зі своїми почуттями, коли на горизонті з'явиться більш привабливий чоловік, ніж Мелек? І чи зможуть вони протистояти витівок заздрісників і зберегти свою любов або ж їхнє спільне життя впаде так і не встигнувши початися?

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Гірке кохання 1 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*