» » Східні солодощі 1 сезон
Східні солодощі 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Україна, Туреччина
Час:
~00:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Денис Єлеонський
В ролях:
Євгенія Лоза, Аднан Коч, Яків Кучеревський, Анна Варпаховська, Ольга Атанасова, Ахтем Сейтаблаєв, Хусейн Ділбер, Андрій Кіше
Формат:
mp4, 3gp

Східні солодощі 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Східні солодощі 1 сезон українською мовою

Після заміжжя життя Тані зовсім не можна назвати казкою. Жінка не відчуває любові з боку чоловіка і поваги від його родини. Кожен день їй доводиться стикатися з грубістю і байдужістю. Не дивно, що за дев'ять років вона так ніколи і не відчула себе щасливою. Будинки обстановка напружена до межі і все це ускладнюється тим фактом, що за стільки часу так і не народився спадкоємець. Після того, як були перепробувані всі способи завагітніти, пара відправляється в Туреччину на обстеження.

І ось, після діагнозу лікарів і процедури штучного запліднення, їй вдається стати майбутньою мамою. Якраз в цей момент трапляється те, чого не можна було передбачити. На вулицях Стамбула Таня зустрічає молоду людину, якого незабаром полюбить всім серцем і буде поруч з ним по-справжньому задоволена своїм життям. Чоловік також поділяє такі відчуття. А як бути з минулим? Чи пробачать їй зраду і втечу з країни? Даний серіал ще носить назву Восток-Запад онлайн і транслюється на російському каналі "Домашній", а в Україні по телеканалу Інтер під назвою Восточные сладости.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Східні солодощі 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*