Уламки щастя 3 сезон
3 сезон 26 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Туреччина
Час:
120 хв. / 02:00
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Джевдет Мерджан
В ролях:
Еркан Петеккая, Гюнес Емір, Бурак Тазкопаран, Лейла Танлар, Джемаль Хюнал, Ебру Озкан, Нургюль Ешілчай, Нюрсель Кьосе, Аліна Боз, Толга Текін
Формат:
mp4, 3gp

Уламки щастя 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Уламки щастя 3 сезон українською мовою

Сюжет турецького серіалу «Уламки щастя» будується навколо двох сімей з різних верств суспільства, пов'язаних минулим, хоча вони самі довгий час не знають про це. Гюльсерен живе в не обладнаному і благополучному районі і багато працює, щоб забезпечити собі і дочці пристойне існування. Вона пережила непростий розставання з коханим і впевнена, що більше не зможе довіряти чоловікам, вважаючи за краще не сподіватися на казковий фінал своєї історії.

Джихан давно одружений на Ділярі. Разом вони виховують Джансі і Озана, але щастя в цьому шлюбі немає, а не розлучаються подружжя лише для видимості, для збереження іміджу в очах оточуючих. Вони спроможні і впевнені в перспективах: Джихан володіє ресторанним бізнесом, міцно стоїть на ногах. Багато років тому Гюльсерен і Ділярі довелося народжувати в одній лікарні, і персонал медичного закладу спрацював недбало, переплутавши новонароджених. Тепер, коли таємниця розкрилася, таким різним сім'ям пора починати знаходити спільну мову і звикати одне до одного, щоб виправити фатальну непорозуміння, не зашкодивши нащадкам. Даний турецький серіал має декілька назв: Уламки щастя, Осколкі щастя, Осколки счастья, Вщент, Осколки.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Уламки щастя 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Уламки щастя 3 сезон
Уламки щастя 3 сезон
Уламки щастя 3 сезон
Уламки щастя 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*