1001 ніч 3 сезон
3 сезон
Рік:
2009 рік
Країна:
Туреччина
Час:
01:00
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Кудрет Сабанджі
В ролях:
Халіт Ергенч, Томріс Інджер, Метін Чекмез, Тарду Флордун, Бергюзар Корель, Барту Кючюкчаглаян, Джейда Дювенджі, Демір Ергун, Меріх Ермакастар, Ефе Чинар
Формат:
mp4, 3gp

1001 ніч 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу 1001 ніч 3 сезон українською мовою

Серіал 1001 ніч (2006-2009). Незважаючи на співзвучну назву, серіал не має сюжету з однойменних казок. Схожість закінчується на іменах головних героїнь. Героїні серіалу доведеться зіткнутися з реаліями життя красивою матері-одиначці, до якої нерівно дихає начальник. Їй доводиться покладатися лише на терпіння, розум і працьовитість. Долаючи каверзи влаштовані їй сучасним життям. Часом їй доведеться нехтувати собою заради улюбленого сина. Але життя смугасте, за чорною смугою завжди поспішає біла.

Втративши чоловіка, Шахерезада стикається з новою бідою. Хворому синові потрібна складна дорога операція. Дід хлопчика, по батьківській лінії, відмовляється допомогти з грошима. Зневірившись, дівчина намагається взяти кредит на фірмі, де працює архітектором. Начальник пояснює, що тримісячний стаж навіть для відмінного співробітника занадто малий, щоб компанія дала кредит. Бачачи безвихідне становище, він пропонує Шахерезади свої гроші в обмін на проведену ніч. Спалахнувши, дівчина в гніві залишає кабінет. На сходах охолонувши вона, настає на гордість і повернувшись, погоджується на умови, що зустріч залишиться таємницею, а на роботу це не вплине. Вранці Шахерезада, забравши гроші, їде в лікарню і оплачує операцію.

Дивитися онлайн турецький серіал 1001 ніч 3 сезон всі серії підряд

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
1001 ніч 3 сезон
1001 ніч 3 сезон
1001 ніч 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*