» » Відродження Ертугрул 3 сезон
Відродження Ертугрул 3 сезон
3 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Туреччина
Час:
~ 02:00:00
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Метін Гюнай
В ролях:
Дженніфер Карасік, Левент Октем, Дідем Balci, Осман Сойкут, Сердар Деніз, Енгін Алтан, Хюлья Дарджан, Сердар Гекхан, Каан Ташанер
Формат:
mp4, 3gp

Відродження Ертугрул 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Відродження Ертугрул 3 сезон українською мовою

Турецький серіал «Відроджений Ертугрул», відкриває завісу над історією зародження великої Османської імперії. Головний герой молодший син Сулейман-бея, правителя племені турків-огузи. Фактично він був третьою людиною в стійбище, що нараховує дві тисячі наметів. Можливо, він ніколи не став би творцем імперії, якби не величезна шанування законів предків, і один випадок, яка втягнула його у вир подій. Стійбище кайли переживало не найкращі часи: землі виснажені, полювання немає, народ починає хвилюватися, а Сулейман-бей скликає підручних, щоб вирішити питання про переселення на нові землі.

У цей час молодший син вирушає на полювання, в надії вполювати до зібрання оленя. У лісі він з вірними друзями наштовхується на загін тамплієрів мучать полонену дівчину. Часів хрестових походів і війна між мусульманами і невірними, не залишали й тіні сумніву як надійшов Ертугрул. Після бою воїни забрали звільнених бранців з собою. Командиром загону тамплієрів був брат, начальника фортеці, Титуса, який присягнувся помститися і співпрацював з турками-сельджуками. Так, вчинок Ертургура втягнув у чвари клан Кайла. А серед бранців виявилася дівчина, яка викрала серце гідного сина степів.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн турецький серіал Воскреслий Ертугрул 3 сезон всі серії підряд

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*