Милосердя 1 сезон
1 сезон
Рік:
2013 рік
Країна:
Туреччина
Час:
91 хв. / 01:31
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Чагатай Тосун
В ролях:
Рифат Сунгкар, Халдун Бойсан, Бурчин Терзіоглу, Мустафа Юстюндаг, Озгю Намалюю, Тургут Тунчалп, Еркан Колчак Кестенділь, Ясемін Аллен, Ібрагім Челіккол
Формат:
mp4, 3gp

Милосердя 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Милосердя 1 сезон українською мовою

Сюжет кінодрами «Милосердя» повідає історію Нарин - дівчата, дитячий вік якої пройшов в маленькому містечку, що розташувалося на березі Егейського моря. З ранньої юності героїня піддавалася різним випробуванням долі: примус, злидні і безвихідь - серед таких умов пройшла юність Нарин. Далеко не дитяча атмосфера в родині лише загартувала характер дівчатка, виховавши в ній здатність долати різні труднощі. Доросле героїня переїжджає в Стамбул, залишивши рідну провінцію в надії відшукати нову і щасливе життя у величезному місті.

Під впливом минулому житті дівчина обрала спеціальність адвоката і, успішно закінчивши навчання на юридичному факультеті, досягла немалих успіхів в сфері правознавства. По приїзду в місто, красуні було тільки вісімнадцять років, вона негайно знайшла житло, і в перший же місяць їй підвернулася непогане місце роботи в якійсь адвокатській конторі, і вона змогла оплачувати оренду житлоплощі. Незабаром героїня зустрілася з Деніз - дівчиною, яка виросла в достатку і вседозволеності. Але факт того, що дівчата належать до протилежних верствам суспільства не зміг перешкодити стати їм кращими подружками. Все було добре рівно до того моменту, поки з Швейцарії до повернення додому Ірмак - сестриця Деніз. Ревнивою юної панночці не до вподоби припала дружба сестрички з Нарин, і вона почала будувати різні перепони у взаєминах подруг. Тільки приїхала Ірмак не одна, а в компанії Фират - симпатичного керуючого банком. Побачивши хлопця, героїня розуміє - це її стара любов і те, що він її навіть не впізнав, завдає їй чимало болю ... Чи зуміє молода, незалежна жінка побороти старі почуття, які розпалюються всередині юної особи з новою силою?

Фільми 2013 онлайн

Дивитися онлайн серіал Милосердя 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Милосердя 1 сезон
Милосердя 1 сезон
Милосердя 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*