Милосердя 1 сезон
2 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Туреччина
Час:
91 хв. / 01:31
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Чагатай Тосун
В ролях:
Рифат Сунгкар, Халдун Бойсан, Бурчин Терзіоглу, Мустафа Юстюндаг, Озгю Намалюю, Тургут Тунчалп, Еркан Колчак Кестенділь, Ясемін Аллен, Ібрагім Челіккол
Формат:
mp4, 3gp

Милосердя 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Милосердя 1 сезон українською мовою

Нелегко довелося в житті головної героїні серіалу Нарин. Нещасливе дитинство, безпросвітна убогість, насильство - з усім цим зіткнулася дівчина в свої юні роки. Однак завдяки саме цим труднощів у героїні виробився стійкий і твердий характер, воля, бажання і вміння боротися з важкими обставинами життя.

Ставши дорослою, вона, нарешті, вирвалася з цього пекла і попрямувала до кращого життя, до міста Стамбул. Будучи впевненою в тому, що тепер їй вже нічого не страшно, вона сподівалася облаштуватися тут і почати нову і щасливе життя, і ніколи більше не згадувати про своє минуле. Начебто все так і відбувалося на початкових порах. Нарин посміхнулася доля, і вона знаходить гідну і високооплачувану роботу, орендувала тимчасове житло і початку, нарешті, радіти життю і задовольнятися кожним днем. Більш того, на своєму шляху вона зустрічає Деніз, дівчину із забезпеченої сім'ї. Хоч вони і були з абсолютно різних станів, це їм не завадило здружитися, а згодом і зовсім стати близькими подругами. Як це не дивно, але дівчата знаходили спільну мову, завжди допомагали один одному.

Можливо, життя і продовжувала б радувати Нарин, якби в один прекрасний момент в місті не з'явилася Ірмак, рідна сестра Деніз. Справжня дружба між дівчатами їй припала зовсім не до душі. Перешкодити і нашкодити - ось, що стало тепер головним для Ірмак. Вона всіляко намагається при першій-ліпшій можливості погіршити відносини між подругами, чого б це їй не коштувало. А тут ще й Фірат з'явився на горизонті, до якого відчували симпатію обидві дівчини.

Чи вийде у Нарин пізнати справжнє щастя, і чим закінчиться ця незвичайна і дуже цікава історія?

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Милосердя 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Милосердя 1 сезон
Милосердя 1 сезон
Милосердя 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*