Фі, Чі, Пі 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Туреччина
Час:
60 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Мерт Байкал
В ролях:
Озан Гювен, Серена Сарика, Мехмет Гунсур, Беррак Тюзюнатач, Бушра Талас, Осман Сонанти, Тюлай Гюнай, Emre Ulcayli, Джем Йилмаз
Формат:
mp4, 3gp

Фі, Чі, Пі 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Фі, Чі, Пі 1 сезон українською мовою

Захоплюючий серіал є екранізацією всесвітньо відомої трилогії, створеної турецької письменницею Азрой Кохен. Захоплююча історія занурить глядача в бурхливе, насичене і жарку атмосферу почуттів, про яких багато хто мріє, але бояться віддатися їм у реальному житті.

У центрі країн подій опиняються головні герої, які навіть уявити собі не могли, що одного разу їх зведе доля. Чоловік пристрасно покохав жінку, і це виявилося взаємним. Обидва людини вирішили, що готові мчати назустріч незвіданому, не боячись обпектися і потерти себе. Однак, як це, на жаль, іноді буває, наші герої переоцінили себе. Любов без сумнівів, може повністю змінити життя будь-якої людини. Але справжнім чинником, який штовхає до дійсних змін, виявляється сміливість. Саме її нашим героям належить відшукати в собі, щоб перестати боятися бути разом, забути про все і віддатися божевільної пристрасті. Іноді доводиться просто зруйнувати все – минуле, сьогодення, звичний уклад життя – щоб романтичний порив привів до чогось хорошого і перспективного. Нашим закоханим героям належить пройти щось подібне, минаючи на своєму нелегкому шляху численні труднощі і негаразди.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Фі, Чі, Пі 1 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*