1001 ніч 1 сезон
1 сезон
Рік:
2006 рік
Країна:
Туреччина
Час:
01:00
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Кудрет Сабанджі
В ролях:
Халіт Ергенч, Томріс Інджер, Метін Чекмез, Тарду Флордун, Бергюзар Корель, Барту Кючюкчаглаян, Джейда Дювенджі, Демір Ергун, Меріх Ермакастар, Ефе Чинар
Формат:
mp4, 3gp

1001 ніч 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу 1001 ніч 1 сезон українською мовою

У цьому серіалі розповідається історія юної симпатичної дівчини зі складною долею. Будучи ще зовсім дитиною, вона втрачає маму, а не так давно її тато помер від ракової пухлини. Багато чого перетерпіла дівчина, але все ж не зневірилася: вона почала займатися своєю освітою і тепер героїня - прекрасний архітектор. Вона познайомилася з чоловіком, з яким зіграла весілля. Правда, батьки чоловіка не схвалювали їх союз. У новоспеченої сім'ї народився син Каан. Здається, найгірше позаду, але доля знову завдає нові удари. Її чоловік помер в автомобільній аварії, а єдиний син хворий на лейкемію.

Врятувати Каана можна, можливість того, що він виживе є, донор знайдений. Але для цього необхідна дорога операція. Шахрезада заради цього пішла трудитися у велику компанію, де керівником був Онур Бей. Тут вона займалася гідним проектом, який дозволяв їй не тільки існувати і відкладати гроші на лікування. Від неї багато чого хотіли, вдобавок сам керівник ставився до неї сумнівно. Лікар Каана повідомляє, що йому необхідна термінова операція, для цього буде потрібно двісті тисяч. Батьки померлого чоловіка не хочуть допомагати, вони вважають її винною. Тому вона звертається до Онура ... На яких умовах він погодиться дати гроші?

Дивитися онлайн турецький серіал 1001 ніч 1 сезон всі серії підряд

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
1001 ніч 1 сезон
1001 ніч 1 сезон
1001 ніч 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*