» » Відродження Ертугрул 4 сезон
Відродження Ертугрул 4 сезон
4 сезон 7 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Туреччина
Час:
~ 02:00:00
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Метін Гюнай
В ролях:
Дженніфер Карасік, Левент Октем, Дідем Balci, Осман Сойкут, Сердар Деніз, Енгін Алтан, Хюлья Дарджан, Сердар Гекхан, Каан Ташанер
Формат:
mp4, 3gp

Відродження Ертугрул 4 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Відродження Ертугрул 4 сезон українською мовою

Історичний серіал оповідає про Ертугрула-бея - відважного володаря племені кайи, значно поліпшити стан свого народу. Це середній син Сулеймана-шаха, проте набагато відоміший той факт, що саме він є батьком Османа Першого, який заснував завоювала чи не весь материк Османську імперію. Починається 4-й сезон з трагічних новин: в супроводі воїнів дружина Ертугрула і його мати знаходять стоянку головного героя. Всі воїни вбиті, причому досить жорстоко. Вижити вдалося лише двом людям - Артук Бей і Бейсиму.

Тюрки кидають всі сили на пошуки Ертугрула, якого навіть монголи, які напали на його загін, вважають загиблим. Але при цьому ніхто не знає, де лежить тіло воїна, через що багато хто не вірить в його загибель. Пошуки проходять безрезультатно, тому надія на порятунок головного героя багатосерійної кінострічки «Воскреслий Ертугрул» тане з кожною хвилиною. На щастя, підоспілому до стійбища лікареві вдається врятувати Бейсима, який повідомляє, що Ертугрул дійсно може бути живий. Під час битви його поранили, але двоє вірних воїнів віднесли свого повелителя в безпечне місце. Чи міг герой раптово померти, або чоловікові пощастило і він залишився в живих?

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн турецький серіал Воскреслий Ертугрул 4 сезон всі серії підряд

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*