Футбол 1
Рік:
2008 рік
Країна:
Жанр:
Переклад:
український, оригінал

Футбол 1 дивитися онлайн в хорошій якості безкоштовно

Канал Футбол 1 Україна - вважається провідним українським телеканалом, який створювався і направляв свою діяльність виключно на один єдиний вид спорту, який займає провідні позиції за кількістю вболівальників - футбол. Датою запуску каналу вважається 2008 рік, буквально за кілька місяців прямої трансляції, йому вдалося неможливе - придбати колосальну популярність серед любителів футболу. Даний канал має істотну відмінність, він здійснює трансляцію всіх провідних футбольних подій щодня. Один з найбільших плюсів телеканалу є трансляція всіх матчів Ліги Чемпіонів і Ліги Європи, популярних клубних футбольних змагань Старого Світу, а також інших футбольних турнірів.

Телеканал Футбол 1 транслює свої передачі за допомогою кабельних мереж. «Футбол 1» - займає лідируючі місця серед інших телеканалів спортивної тематики за кількістю укладених контрактів з різними українськими кабельними операторами. Спираючись на даний факт, можна зробити висновок, чому канал користується такою популярністю. На даний момент телеканал не припиняє вдосконалюватися і розвиватися, щоб радувати свого глядача. Найпростіший спосіб заявити про себе - це створити сайт в інтернет мережі, що каналу додало ще популярності.
Зрозуміло, сітка мовлення цього каналу не складається з одних трансляцій футбольних матчів, її розбавляють різні програми з експертами світового рівня. Якщо має відбутися важлива подія, колишні спортсмени, журналісти та популярні спортивні аналітики збираються в студії телеканалу, щоб зайнятися обговоренням всіх деталей майбутнього матчу і розповісти про це телеглядачам. Тому кожному вболівальнику буде цікаво не тільки подивитися матч, але і, щоб бути в курсі всіх важливих новин відбуваються в світовому футболі.

Дивитись канали онлайн

  • *
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
yura grinkiv
Відвідувачі
на в сіх сайтах за гроші а тут бесплатно класний сайт

yura grinkiv,
8 квітня 2016 11:44
1
zerx
Адміністратори
У нас тут можна буде переглянути матчі Євро 2016, надамо короткий анонс матчів, що будуть транслюватися на каналі Футбол 1.

11 червня, 19:00 Уельс - Словаччина
13 червня, 19:00 Ірландія - Швеція
14 червня, 19:00 Австрія - Угорщина
15 червня, 19:00 Румунія - Швейцарія
17 червня, 19:00 Чехія - Хорватія
18 червня, 19:00 Ісландія - Угорщина
19 червня, 22.00, Румунія - Албанія
20 червня, 22.00, Словаччина - Англія
21 червня, 22.00, Чехія - Туреччина
22 червня, 19:00 Угорщина - Португалія
22 червня, 22.00, Швеція - Бельгія
14 червня 2016 12:08
164