Запитайте у осені 2016
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олег Масленников, Аліна Чеботарьова
В ролях:
Ольга Олексій, Ада Роговцева, Олеся Власова, Олександр Гетьманський, Лілія Ребрик, Станіслав Боклан, Вікторія Агалакова, Інна Мірошниченко, Олексій Зубков, Валентин Томусяк
Формат:
mp4, 3gp

Запитайте у осені 2016 дивитися онлайн

Опис серіалу Запитайте у осені 2016 українською мовою

Запитайте у осені - Мілочці Подільській з дитинства подобалася музика, а вже будучи дівчиною вона пише свої душевні пісні. Тільки її батьки, друзі і навіть сама дівчина не вважають захоплення музикою ніж серйозним. На бажання батьків вона надходить в потрібний їм інститут і вийшла заміж за за чоловіка, якого не любила. Так Поступово вона почала віддаляться від своєї мрії дитинства, а так само розлучитися зі своєю першою і чистим коханням.

Тільки не дивлячись ні на що, Мілочка не залишила своє захоплення писати пісні, а зустріч з колишньою оперною співачкою змінює її ставлення до самої себе. Мілочка зрозуміла, що не дивлячись ні на будь-які обставини і труднощі, треба продовжувати йти до своєї мети. І тільки тоді можливо досягти своєї мрії, повернути любов, а пісні почують у всьому світі. Дивіться фільм Запитайте у осені всі серії онлайн в хорошій якості HD.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Запитайте у осені 2016 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*