» » За законами воєнного часу 2015
За законами воєнного часу 2015
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
~00:40
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Максим Мехеда
В ролях:
Роман Ясинівський, Сергій Воляновскій, Максим Дрозд, Вілен Бабичев, Ігор Петрусенко, Євген Воловенко, Катерина Клімова, Валерій Сковронський

За законами воєнного часу 2015 дивитися онлайн

Опис серіалу За законами воєнного часу 2015 українською мовою

Події серіалу «За законами воєнного часу» переносять глядачів у період Великої Вітчизняної війни, а саме в 1941 рік. Поки фашисти тільки шукають лазівки для підступів до Києва, всередині міста вистачає проблем: злочинність не дрімає, та й в нинішніх умовах вистачає добровольців з ще недавно чесних людей, які бажають нагріти руки на чужій біді. Івану Рокотову. - Військовому слідчому і людині високих принципів - ввійде в особливий відділ, створений з нуля московським ставлеником влади - прокурором РККА Миколою Мирський. Туди ж разом з героєм входить слідчий з Дніпропетровського УГРО Світлана Єлагіна.

Колективу на ввіреній території доведеться розплутувати самі різні справи, від відвертої «битовуху» до складних схем вищого рівня. Оперуючи обмеженим набором методів, вони повинні знаходити ключики до специфічним людям, встановлюючи мотиви і домагаючись справедливості. Тим часом, в межах міста все очевидніше можна помітити роботу диверсантів, і піймання шпигунів - теж головний біль Єлагіна і Рокотова.

Дивитися онлайн За законами воєнного часу 1 сезон всі серії підряд

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*