Пташка в клітці 2013
Всі серії
Рік:
2013 рік
Країна:
Час:
~00:47
Режисер:
Анатолій Григор'єв
В ролях:
Іван Стебунов, Ірина Мак, Юрій Мосейчук, Аліна Гросу, Станіслав Боклан, Олександра Платонова, Катерина Астахова, Наталія Васько, Михайло Жигалов, Олександр Давидов
Формат:
mp4, 3gp

Пташка в клітці 2013 дивитися онлайн

Опис серіалу Пташка в клітці 2013 українською мовою

Стьоша Тернова ще у віці семи років залишилася сиротою - її батько і мати загинули. Вже ставши дорослою жінкою, вона все також звинувачує себе у смерті батьків, думаючи, що все сталося через неї. Приходить час, і Стьоша йде з дитбудинку і починає доросле життя. На жаль, їй вона приготувала чимало неприємних сюрпризів. Спочатку сирота змушена була вийти заміж за нелюба. Народивши сина, вона змушена від нього відмовитися, оскільки просто не може про нього піклуватися.

Другий син народжується хворим, і вона робить все можливе, щоб знайти кошти на його лікування, а адже попереду чекає стільки ще винести болю і страждань. Нелюбимий чоловік, який тримає дівчину насильно, змушений відступити, коли вона йде від нього. Незабаром Тернова знову переживає складний момент у житті - її батька звинувачують у крадіжці дорогою ікони. Щоб врятувати добре ім'я загиблого тата, Стьоша змушена шукати її самостійно, сподіваючись викрити злодіїв. Чи зможе тендітна жінка впоратися з усіма труднощами і знайти любов?

Фільми 2013 онлайн

Дивитися онлайн серіал Пташка в клітці 2013 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*