Гречанка 2015
Всі серії
Рік:
Країна:
Час:
~00:44:00
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ігор Забара, Ірина Громозда, Марія Ткачова
В ролях:
Олексій Фатєєв, Ольга Гришина, Вікторія Литвиненко-Ясиновська, Вікторія Булітко, Олена Колесніченко, Олена Алимова, Антон Феоктистов, Дмитро Сова, Сергій Радченко, Ольга Сумська

Гречанка 2015 дивитися онлайн

Опис серіалу Гречанка 2015 українською мовою

Прізвище Гречанка головна героїня однойменного серіалу Тетяна Куликова, отримала завдяки своєму захопленню грецькою історією і культурою. Дівчина працює екскурсоводом в краєзнавчому музеї невеликого провінційного містечка. До слова сказати, зовнішністю Тетяна так само схожа на гречанку.

Сюжет серіалу Гречанка 2015 починається зі знайомства головної героїні з молодим бізнесменом Григорієм Середою, який, незважаючи на свій вік вже встиг завоювати авторитет на ринку антикваріату і предметів мистецтва. Молодий чоловік, гарний, багатий і інтелігентний і здається, що дівчина змогла витягнути свій щасливий квиток, але чи так це насправді. Відносини між молодими людьми стрімко розвиваються, справа наближається до весілля. Ось тільки після того як віддзвеніли весільні дзвони, романтика закінчується і починаються суворі будні. Сам Григорій виявляється моторошним бабієм, його мати - мегерою, а сестра - справжнісінькою стервою. Красива казка перетворюється на безпросвітний кошмар, наповнений стражданнями, розчаруванням і зрадою.

Дивитися онлайн серіал Гречанка 2015 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*