» » Офіцерські дружини 1 сезон
Офіцерські дружини 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Дмитро Петрунь
В ролях:
Ігор Пісний, Віктор Хоріняк, Анна Ареф'єва, Ольга Арнтгольц, Вероніка Лук'яненко, Анастасія Лук'янова, Ольга Макєєва, Павло Делонг, Костянтин Мілованов, Марія Порошина
Формат:
mp4, 3gp

Офіцерські дружини 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Офіцерські дружини 1 сезон українською мовою

Так вже написано на роду сімейства Антонових-Терехова, що всім представницям прекрасної (але далеко не слабкої) статі доводиться пройти непростий життєвий шлях в статусі вірних супутниць своїх чоловіків військовослужбовців. У новому вітчизняному серіалі події розгортаються в різні історичні періоди. З перших десятиліть минулого століття і до початку 90-х все жінки супроводжували своїх чоловіків і ділили з ними тяготи непростий офіцерської життя. Куди б не закинула доля чоловіків, їхні другі половинки без довгих роздумів збиралися в дорогу.

Доводилося відчувати суворі умови Середньої Азії, виживати в роки найстрашнішої зі світових воєн, тремтіти від страху і невідомості в жорстокий період репресій, перебувати в складі обмеженого контингенту на території Афганістану, брати участь в ліквідації лиха на АЕС в Чорнобилі. І в мирний час не набагато простіше дружинам офіцерів. Ніколи не можна бути повністю впевненими в тому, що в наступну мить не з'явиться наказ про передислокацію військової частини або відрядженні чоловіка в абсолютно протилежний куток країни. З приходом 90-х і розвалом Союзу всім військовим стало непросто жити в нових умовах. Нові реалії найболючіше вдарили саме по офіцерським дружинам.

Проходять десятиліття, в сімействі підростають сини, які також вибирають життєвий шлях своїх героїчних предків. Молодим офіцерським дружинам доводиться в черговий раз кидати обжиті місця і знову починати все спочатку, займатися облаштуванням побуту, наскільки це можливо в умовах «напівкочовий» життя. І все ж жодна з представниць цього сімейства не шкодує про власний вибір.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Офіцерські дружини 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Офіцерські дружини 1 сезон
Офіцерські дружини 1 сезон
Офіцерські дружини 1 сезон
Офіцерські дружини 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*