» » Зцілення коханням 1 сезон
Зцілення коханням 1 сезон
1 сезон
Рік:
2004 рік
Країна:
Час:
47 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Володимир Дощук, Бата Недич, Сергій Алешечкін
В ролях:
Денис Харитонов, Євгенія Бурдіхіна, Кирило Бурдіхін, Анжеліка Вольська, Олексій Булдаков, Антоніна Венедиктова, Наталія Рогоза, Олексій Агопьян, Олександра Афанасьєва-Шевчук, Еммануїл Віторган
Формат:
mp4, 3gp

Зцілення коханням 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Зцілення коханням 1 сезон українською мовою

Цей мелодраматичний серіал «Зцілення любов'ю» українського виробництва оповідає про життя сім'ї Самойлових. У центрі сюжету перебуває Олексій - молодший син сімейства. Він безперечний улюбленець батьків, і на їхню думку, його чекає прекрасне майбутнє. Будучи курсантом мореходки, хлопець готується до отримання диплома. Талановитий молодий чоловік має багато друзів, його всі люблять і поважають. Але у хлопця зовсім інші цінності, ніж видається його близьким. Найбільше він поглинений своєю любов'ю до молодої і красивої дівчини Каті. І життя йому представляється тим більше прекрасної бо вона відповідає йому взаємністю. Молоді люди вирішують одружитися.

Підготовка до весілля йде повним ходом - шиються костюми, замовлений ресторан. І ось, коли вже все готово до святкування торжества, в ситуацію втручається старший брат головного героя - Костянтин. Які цілі переслідує чоловік? Навіщо йому було потрібно втручання в події? І яку роль у всьому цьому відіграють інші персонажі серіалу? Відповіді на ці питання можуть здатися несподіваними.

Дивитися онлайн серіал Зцілення коханням 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Загрузка...
Зцілення коханням 1 сезон
Зцілення коханням 1 сезон
Зцілення коханням 1 сезон
Зцілення коханням 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*