» » Село на мільйон 1 сезон
Село на мільйон 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Бата Недич
В ролях:
Дмитро Сова, Анна Кошмал, Костянтин Войтенко, Євген Капорін, Анатолій Хостікоєв, Наталя Сумська, Тетяна Зіновенко, Юрій Горбунов, Олена Стефанська, Марк Дробот, Володимир Задніпровський

Село на мільйон 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Село на мільйон 1 сезон українською мовою

Сільське життя сповнене проблем, які тепер прийнято розглядати через призму гумору. Давайте разом з героями веселої історії зануримося в "Село на мільйон". Нова багатосерійна лірична комедія під назвою Село на мільйон виробництва кінокомпанії 1+1, яка успішно розвиває індустрію життєвих мелодрам з комедійним ухилом.

У центрі сюжету дідова спадщину. Очевидно, багато міські жителі не уявляють своє життя в селі. Як можна витримати далеко від цивілізації, де туалети у дворі, ванн тут зроду не було, не кажучи вже про вищі інноваційних досягненнях, елементарний Wi-Fi, так тут і слово-то такого не знають. Ну а якщо на кону стоїть великий спадок з розміром 1 млн. Євро, то будь-який міський житель готовий перетворитися в сільського. Так сталося і з героями історії Село на мільйон. Катя, Коля і Тимур близькі родичі раптово стають володарями спадщини на суму 1 млн. Євро. Тільки дідусь очевидно був з почуттям гумору, так як спадок залишив з умовою - воно належить тому, хто поживе в селі цілий рік без відлучки. Тут наших героїв чекає маса пригод, так типових для сільських жителів і таких диких для городянина. Глядачів чекає також побачити ще одну інтерпретацію Приборкання норовливого за участю красеня-лісничого, який абсолютно байдужий до жіночих чарів.

Дивитися онлайн серіал Село на мільйон 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*