Слуга народу 2 сезон
2 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~ 00:45
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Олексій Кирющенко
В ролях:
Володимир Зеленський, Анна Кошмал, Віктор Сарайкін, Катерина Кістень, Наталія Сумська, Рінат Хабібулін, Олександр Пікалов, Юрій Крапов, Станіслав Боклан, Євген Кошовий
Формат:
mp4, 3gp

Слуга народу 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Слуга народу 2 сезон українською мовою

На завершення 2015 року студія «95-й квартал» порадувала фанатів своїм новим проектом, який отримав назву «Слуга народу». В ролі президента Василя Голобородька виступив Володимир Зеленський. З першої хвилини рейтинги серіалу були неймовірно високими. «Слуга народу» оповідає про те, хто буде на посаді і яка чекає життя нового главу країни.

У сюжет картини вкладена історія звичайного вчителя, який, незважаючи на свою звичну стриманість, вийшов з себе і розповів все свої спостереження з приводу уряду. При цьому почуття вилилися в нецензурної лексики, що і зацікавило увагу одного «папараці». З волі долі або цьому сприяли інші сили, весь розповідь улюбленого вчителя записав на телефон учень 10 класу і виклав все в інтернеті. Саме такий вчинок випадкового свідка кардинально змінив життя неабиякого історика, але ж переглядів у цього відео було не менше мільйона. Популярність захлеснула головного героя, а завдяки запевненням свого класу, Голобородько потрапляє на вибори. І що ж відбувається далі? Вже на наступний ранок, після проведення виборів, країна отримала нового президента, який прагне внести кардинальні зміни і налагодити життя своїх співгромадян на краще.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Слуга народу 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Загрузка...
Слуга народу 2 сезон
Слуга народу 2 сезон
Слуга народу 2 сезон
Слуга народу 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*