Свати 1 сезон
1 сезон
Рік:
2008 рік
Країна:
Час:
136 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Юрій Морозов
В ролях:
Станіслав Дьяченко, Володимир Турчинський, Інна Корольова, Анатолій Васильєв, Денис Роднянський, Тетяна Кравченко, Уляна Іващенко, Федір Добронравов, Людмила Артем'єва, Олексій Дмитрієв
Формат:
mp4, 3gp

Свати 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Свати 1 сезон українською мовою

Головними героями комедійного багатосерійного серіалу є звичайна сім'я, а точніше, їхні батьки, точніше сказати, свати. Вони досить нечасто бачилися, але тепер їм належить набагато більше проводити часу разом і все це породить велику кількість комедійних ситуацій. Так сталося, що їх діти будуть виїхати до Італії, але куди ж подіти дитину? Вихід знайшовся одразу, адже є бабусі і люблячі дідуся, які з радістю погодяться побити з улюбленою онукою. Максим вирішив запросити власних батьків, а Маша своїх, правда, вони і гадки не мали, що обидві пари погодитися приїхати.

З цього моменту свати, залишаються дивитися за маленькою Женею разом. Валюха і Іван, батьки Маші, типові сільські люди, які звикли висловлювати все, що вони мають на думці, а ось Максимові, міські. Він професор, який повністю слухається свою дружину, і не має права ступити і кроку без Ольної згоди. Кожен починає по-своєму виховувати внучку, що вкрай не подобається іншій парі. Через свої сварки і конкуренції, дівчинка віддана сама собі. Але приходить час, і загальні проблеми починають об'єднувати сватів. Тепер вони велика дружна сім'я, яка готова допомагати один одному.

Дивитися онлайн серіал Свати 1 сезон всі серії підряд безплатно

 • Зеркало

Сваты

 • Серія 1
 • Серія 2
Загрузка...
Свати 1 сезон
Свати 1 сезон
Свати 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*