Свати 7 сезон
7 сезон 16 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
52 хв. (832 хв.)
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Андрій Яковлєв
В ролях:
Людмила Артем'єва, Федір Добронравов, Тетяна Кравченко, Анатолій Васильєв, Інна Корольова, Данило Бєлих, Уляна Іващенко, Віталій Іванченко, Микола Бутковський, Олег Примогенов
Формат:
mp4, 3gp

Свати 7 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Свати 7 сезон українською мовою

Смішний, легкий і приємний серіал Свати в новому 7 сезоні знову показує цікаві сюжети з улюбленими героями. Перші серії допомагають згадати глядачеві про героїв, повторюючи сюжет попередніх сезонів про життя простих пенсіонерів - бабусі Валентини і дідусі Івана. Вони вже не молоді, живуть в селі і активно займаються сільським господарством. З розваг у них - тільки сусід Мітяй з третьою дитиною і молодою дружиною Ларисою, та й розмови один з одним. Вони сумують за внукам і приймають рішення навідатися до них у гості. Для підкріплення сімейство Будько викликає своїх сватів - Ольгу і Сан Санича. І якраз вчасно. Адже їх внучка Женечка, яка вже вчиться в інституті, страждає.

На дівчину не звертають уваги хлопці і від цього вона дуже нещасні. Природно свою таємницю вона не розкриває своїх близьких людей, а переживає все самостійно. Батальйон сватів терміново приймається за роботу, і активно шукають нареченого для улюбленої внучки. Море порад і настанов, вибір нарядів, всілякі рекомендації для внучки від всезнаючих бабусь і дідусів порадують і розвеселять глядача. Але увага приділяється не тільки Жені, адже в небезпеці вся сім'я, яку терміново потрібно нагодувати, все в домі поприбирати, скрізь навести порядок і всім разом відправиться в подорож!

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Свати 7 сезон всі серії підряд безплатно

 • Зеркало

Сваты

 • Серія 1
 • Серія 2
Свати 7 сезон
Свати 7 сезон
Свати 7 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*