» » Століття Якова 1 сезон
Століття Якова 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Бата Недич
В ролях:
Станіслав Боклан, Олег Примогенов, Андрій Самінін, Євген Лебедин, Наталя Доля, Анна Топчій, Олександр Печериця, Роман Луцький, Людмила Загорська
Формат:
mp4, 3gp

Століття Якова 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Століття Якова 1 сезон українською мовою

Події багатосерійного художнього фільму розгортаються після кривавого закінчення Першої світової війни і тривають аж до сучасності. Історична хроніка цілого століття друкується в долі простого українського селянина, який стоїчно проходить через всі випробування, що приготувала йому життя. Нелегкий час репресій, змов і становлення країни як держави відбирає у волинського селянина близьких йому людей, проводить через низку зрад, облуди і брехні.

Кожен показаний в серіалі історичний проміжок залишив глибокі шрами в його душі. За сюжетом персонаж потрапляє в безліч переробок, вибратися з яких допомагають кмітливість, досвід і добрі люди. Однак ніщо не допомогло йому уникнути ув'язнення в табір полонених. Незважаючи на всі пережиті трагедії і час, проведений на війні і в полоні, герой не перестає вірити в справедливість і людяність, а в серці його навіть до старості як і раніше живе любов. Чудова і вкрай реалістична історія одного мужньої людини на тлі драматичних змін в історії його Батьківщини.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Століття Якова 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало

Столетие Якова

 • Серія 1
 • Серія 2
 • Серія 3
 • Серія 4
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*